Zapytaj o części 42 20 59 789

strona główna

części do Twojego auta

motoneo.pl

CZʦCI SAMOCHODOWE

Wybrany produkt: skraplacze klimatyzacji Wybierz inny produkt

Skraplacz klimatyzacji - nieodzowna część klimatyzacji samochodowej

Skraplacz klimatyzacji to inaczej chłodnica lub kondensator klimatyzacji. Odpowiada on za chłodzenie czynnika gazowego w klimatyzacji samochodowej. Zamienia on gaz w ciecz. Jest to jeden z najważniejszych elementów układu klimatyzacyjnego. Jest to bardzo delikatna część narażona na częste uszkodzenia, a nawet korozję. Stan skraplacza klimatyzacji musi być cały czas kontrolowany, gdyż jakiekolwiek wycieki mogą stanowić zagrożenie zarówno dla układu klimatyzacji jak i dla całego samochodu.

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór elementów do klimatyzacji samochodowych w tym skraplacze klimatyzacji. Jeśli szukają Państwo modelu odpowiedniego do Waszego samochodu wystarczy, że wybierzecie markę pojazdu, jego model oraz rocznik. Nasz system wyszuka odpowiednie części, z których wybierzecie tą, która będzie Wam najbardziej odpowiadać.

Wszystkie produkty są wysokiej jakości, w przystępnych cenach, a osoby, które zapiszą się do naszego newstlettera mogą skorzystać z rabatu nawet do 6%. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

szukaj po numerze

Kontakt

dla tel. stacjonarnych: 801 000 149
dla wszystkich: 42 20 59 789
Oddzwonimy:
Pracujemy:
Pon-czw: 8:00-18:30 *
Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00 *

* magazyn wydający towar pracuje do godziny 18:00

newsletter

Zapisz się a otrzymasz
na email m.in.

Dodatkowy rabat nawet
do 6% zniżki

» więcej