ZAPYTAJ O CZĘŚCI
» wyszukiwanie zaawansowane      
SZUKAJ:

SZCZEGÓŁY TOWARU

Nazwa części Cena za sztukę
dostępność
Dodaj do koszyka
POMPA SPRZĘGŁA
PND192
TRW
180.33zł
(brutto: 221.8zł)
Mała ilość towaru
Specyfikacja:
Średnica [mm]19
Pasuje do:
Marka Model Produkowany od Produkowany do Wersje silnikowe
OPEL OMEGA B kombi (21, 22, 23) 1994.03 2003.07 Sprawdź
OPEL OMEGA B sedan (25, 26, 27) 1994.03 2003.07 Sprawdź
OPEL OMEGA B sedan (25, 26, 27) 1994.03 2003.07 Sprawdź


Ten sam produkt od innych producentów:
Producent Numer
OPEL 679315
NK 833602
OPEL 5679301
OPEL 90465488
VAUXHALL 90465488
OPEL 90578369
VAUXHALL 90578369
TRISCAN 813024201
BOSCH 0986486036
SACHS 6284600137
ATE 24241917093
BREMBO C59005
QH International CM01271
PEX GZ19068
FTE KG19004603
QUINTON HAZELL KGF19092
BENDIX 122105B
FEBI BILSTEIN 28485
A.B.S. 41014
GIRLING 1204192
FERODO FHC5096
DELPHI LM49904
Brake ENGINEERING MC1577BE


Szukaj innych części samochodowych:
Części samochodowe OPEL OMEGA B kombi (21, 22, 23) 1994.03-2003.07
Części samochodowe OPEL OMEGA B sedan (25, 26, 27) 1994.03-2003.07
Części samochodowe OPEL OMEGA B sedan (25, 26, 27) 1994.03-2003.07