Zapytaj o części 42 20 59 789

strona główna

części do Twojego auta

Wysokiej jakości oleje samochodowe

Olej silnikowy jest niezbędny do prawidłowej pracy silnika. Produkty tego typu stosuje się w silnikach spalinowych. Ich składniki oprócz tego, że usprawniają one znacznie prace silnika i poprawiają jej płynność, często zawierają w sobie dodatkowe składniki, które maja działanie antykorozyjne, przeciwutleniające, a także obniżające temperaturę krzepnięcia czy pienienia się oleju silnikowego oleju.

Oleje samochodowe dzieli się z reguły na trzy grupy: mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne. Nasz sklep oferuje wszystkie rodzaje olejów wraz z odpowiednimi dodatkami, tak więc każdy Klient może dobrać olej odpowiedni o silnika swojego samochodu. W naszej ofercie znajdują się rekomendowane przez producentów samochodów oleje silnikowe.

Na stronie sklepu łatwo można odnaleźć olej samochodowy dedykowany do konkretnego samochodu. Wystarczy rozwinąć menu, w którym należy wybrać producenta i typ oleju. Wśród marek olejów dostępnych w naszym sklepie znajdują się produkty takich marek jak: Castrol, Total. Texaco, Shell, Mobil i wiele innych.

szukaj po numerze części

Kontakt

dla tel. stacjonarnych: 801 000 149
dla wszystkich: 42 20 59 789
Oddzwonimy:
Oddział Łódź + infolinia:
Wróblewskiego 90/92
Pon-czw: 8:00-18:30 *
Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

* magazyn wydający towar pracuje do godziny 18:00

Oddział Piotrków Trybunalski:
Próchnika 2
Pon-pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.