Zapytaj o części 42 20 59 789

strona główna

części do Twojego auta

Łącznik stabilizatora Mazda 323 S VI (323_S_VI_BJ) 1.5 16V (88KM, 65kW)

Kliknij tutaj aby wybrać miejsce montażu

Oś przednia
lewa=prawa, przód,
lewa=prawa, tył,
oś przednia
oś przednia, z lewej
oś przednia, z prawej
oś tylna
oś tylna, z lewej
oś tylna, z prawej
z lewej
z obu stron
z prawej
z przodu
z tyłu

Pokaż tylko dostępne

 
do numeru podwoziaBJ1***304194
do roku prod.2000-08
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stroniedla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar gwintuM10x1,25
Długość [mm]190

 
od numeru podwoziaBJ1***304194
od roku prod.200008
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stroniedla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar gwintuM10x1,25
Długość [mm]265

 
od roku prod.200009
Ciężar [kg]0,250
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]265

 
od roku prod.200010
Ciężar [kg]0,200
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]160

 
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowyz obu stron
Strona zabudowyoś tylna

 
do roku prod.2000-07
Ciężar [kg]0,294
Strona zabudowyOś przednia
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]190

 
od roku prod.200011
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Długość [mm]266
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy

 
od roku prod.200011
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Długość [mm]160
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy

 
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]160
Wymiar gwintuM10 X 1.5
Strona zabudowyz obu stron
Strona zabudowyoś tylna

 
Strona zabudowyoś tylna strona lewa
Strona zabudowyoś tylna strona prawa
do numeru podwozia304194
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10x1,5

 
do roku prod.2000-10
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy

 
Wymiar gwintuM10X1.25
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowyz obu stron
Strona zabudowyOś przednia

 
do roku prod.2000-09
Ciężar [kg]0,295
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]190

 
do numeru podwoziaBJ1***308943
do roku prod.2000-09
Liczba drzwi5
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Separacja bloków
do numeru podwoziaBJ1***310769
do roku prod.2000-09
Liczba drzwi4
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stroniedla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar gwintuM10x1,25
Długość [mm]190

 
Długość [mm]190
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy

 
Wymagana ilosć1
do roku prod.2000-09
Ciężar [kg]0,290
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]217

 
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyOś przednia
do roku prod.2000-08
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymagana ilosć2
Długość [mm]190

 
do roku prod.2000-08
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyOś przednia
Ciężar [kg]0,36
Pręt/Rozpórkadrążek wahadłowy
Wymiar gwintuM10X1.25 RHT
Długość 1/Długość 2 [mm]190

 
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyoś tylna
Ciężar [kg]0,36
Pręt/Rozpórkadrążek wahadłowy
Wymiar gwintuM10X1.5 RHT
Długość 1/Długość 2 [mm]190

 
od numeru podwoziaBJ1***310947
od roku prod.200010
Pręt/Rozpórkadrążek wahadłowy
Strona zabudowyoś tylna
Gwint zewnętrzny [mm]M10x1,25

 
Pręt/Rozpórkadrążek wahadłowy
Strona zabudowyoś tylna
Gwint zewnętrzny [mm]M10x1,25
Długość [mm]190

 
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny 2 [mm]M10x1,25
Długość [mm]189,5
Ciężar [kg]0,24

 
od roku prod.200009
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyOś przednia
Ciężar [kg]0,42
Pręt/Rozpórkadrążek wahadłowy
Wymiar gwintuM10X1.5 RHT
Długość 1/Długość 2 [mm]266

 
Strona zabudowyoś przednia, z lewej
Strona zabudowyoś przednia, z prawej
do numeru podwozia304194
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10X1,25

 
Wymagana ilosć1
od roku prod.200009
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Rozmiar klucza17
Kolorczarny
Materiałstal
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Ciężar [kg]0,27

 
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny 2 [mm]M10x1,25
Długość [mm]265
Ciężar [kg]0,27

 
do roku prod.2000-09
Ciężar [kg]0,29
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Materiałstal
Kolorczarny
Rozmiar klucza17
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]217

 
do roku prod.200007
Strona zabudowyOś przednia
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M 10 x 1,25
Długość [mm]190
Wymiar gwintuM10x1,25
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stroniedla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony

 
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyoś tylna
od numeru podwozia310770
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]160

 
od numeru podwoziaBJ1***310947
od roku prod.200010
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stroniedla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar gwintuM10x1,25
Długość całkowita [mm]190

 
Strona zabudowyoś przednia, z lewej
Strona zabudowyoś przednia, z prawej
do numeru podwozia304194
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10X1,25

 
Strona zabudowyoś tylna strona lewa
Strona zabudowyoś tylna strona prawa
do numeru podwozia304194
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10x1,5

 
do roku prod.2000-09
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyz tyłu
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymiar gwintuM10x1.25
Wysokosć [mm]58
Szerokość [mm]34
Długość [mm]220
Strona zabudowyoś tylna

 
Wymagana ilosć1
od roku prod.200009
Ciężar [kg]0,280
Strona zabudowytylna oś po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]186

 
Strona zabudowyz prawej
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowyoś tylna
Strona zabudowyz lewej

 
od roku prod.200010
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymiar gwintuM10x1.25
Wysokosć [mm]90
Szerokość [mm]34
Długość [mm]300

 
od roku prod.200010
Strona zabudowyoś tylna
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymiar gwintuM10x1.25
Wysokosć [mm]57
Szerokość [mm]34
Długość [mm]195

 
Wymagana ilosć1
od roku prod.200009
Ciężar [kg]0,330
Strona zabudowyoś przednia po obydwu stronach
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Długość [mm]292

 
Strona zabudowyz przodu
od roku prod.200009
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]265
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymiar gwintuM10x1,5

 
do roku prod.2000-09
Strona zabudowyoś tylna
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy

 
do roku prod.2000-09
Strona zabudowyz przodu
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyz lewej
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymiar gwintuM10x1.25
Wysokosć [mm]58
Szerokość [mm]34
Długość [mm]220
Strona zabudowyOś przednia

 
Strona zabudowyoś tylna strona lewa
Strona zabudowyoś tylna strona prawa
do numeru podwozia304194
Wysokosć zabudowy 1 [mm]45
Długość [mm]190
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10x1,5

 
do roku prod.2000-07
Ciężar [kg]0,294
Strona zabudowyOś przednia
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Gwint zewnętrzny [mm]M10 x 1,25
Długość [mm]190

 
Strona zabudowyz lewej
Pręt/Rozpórkadrążek skrętny łącznikowy
Wymagana ilosć2
Strona zabudowyz prawej
Masa [g]280
Strona zabudowyoś tylna

szukaj po numerze części

Kontakt

dla tel. stacjonarnych: 801 000 149
dla wszystkich: 42 20 59 789
Oddzwonimy:
Oddział Łódź + infolinia:
Wróblewskiego 90/92
Pon-czw: 8:00-18:30 *
Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

* magazyn wydający towar pracuje do godziny 18:00

Oddział Piotrków Trybunalski:
Próchnika 2
Pon-pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00