Zapytaj o części 42 20 59 789

strona główna

części do Twojego auta

Sworzeń wahacza zestaw naprawczy Skoda SUPERB kombi (SUPERB_kombi_3T5) 2.0 TDI 16V (140KM, 103kW)

Kliknij tutaj aby wybrać miejsce montażu

Oś przednia
na dole
oś przednia, na dole
oś przednia, z lewej
oś przednia, z prawej
z lewej
z prawej

Pokaż tylko dostępne

 
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyOś przednia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar stożka [mm]15,5
Wymiar gwintuM12x1,5

 
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyOś przednia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Wymiar stożka [mm]15,5
Wymiar gwintuM12x1,5

 
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką
Ciężar [kg]0,52
Strona zabudowyna dole
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
średnica punktów mocowania [mm]10
Wymiar stożka [mm]19
Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5

 
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką
Ciężar [kg]0,52
Strona zabudowyna dole
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
średnica punktów mocowania [mm]10,5
Wymiar stożka [mm]19
Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5

 
Strona zabudowyna dole
Wymiar gwintuM12x1,5
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami

 
Strona zabudowyna dole
Wymiar gwintuM12x1,5
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami

 
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyoś przednia, na dole
Zbieżnożć stożka1:5
Wymiar stożka [mm]9,5
Wymiar gwintuM12x1.5
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami

 
Strona zabudowyoś przednia, z lewej
Wymiar stożka [mm]15,60
Specyfikacje asortymentowaprzykręcany

Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Wymagana ilosć1
Ciężar [kg]0,700

 
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyoś przednia, na dole
Zbieżnożć stożka1:5
Wymiar stożka [mm]9,5
Wymiar gwintuM12x1.5
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami

 
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyOś przednia
Wymiar stożka [mm]15,5
Wymiar gwintuM12X1.5 RHT

Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Wymagana ilosć1
Ciężar [kg]0,700

 
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyna dole
Wysokosć [mm]110
Szerokość [mm]95
Długość [mm]95
Wymiar gwintuM12x1.5

 
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyna dole
Wysokosć [mm]110
Szerokość [mm]95
Długość [mm]95
Wymiar gwintuM12x1.5

 
Strona zabudowyoś tylna
Strona zabudowyz tyłu
Strona zabudowyz lewej
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
Wysokosć [mm]86
Szerokość [mm]188
Długość [mm]635

 
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyna dole
Separacja bloków
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz prawej

 
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyOś przednia
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz lewej

 
Strona zabudowyoś przednia, z prawej
Wymiar stożka [mm]15,60
Specyfikacje asortymentowaprzykręcany

Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz lewej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyOś przednia

Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyz prawej
Strona zabudowyzewnętrzny
Strona zabudowyOś przednia

 
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz materiałami dodatkowymi
Strona zabudowyoś przednia, z lewej

 
Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5
średnica punktów mocowania [mm]10,5
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
Strona zabudowyoś przednia, z prawej
Ciężar [kg]0,52
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką

 
Strona zabudowyz prawej
Długość [mm]82,2
Wymiar gwintuM12X1.5
Wymiar stożka [mm]19
Rodzaj połączenia

 
Tylko w połączeniu z3 x M10
Rozmiar gwintu 1MM12X1,5R
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z materiałem mocującym
Wymiar stożka [mm]15,4
Zbieżnożć stożka1/5
Strona zabudowyoś przednia, z lewej
Strona zabudowyna dole

 
Tylko w połączeniu z3 x M10
Rozmiar gwintu 1MM12X1,5R
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z materiałem mocującym
Wymiar stożka [mm]15,4
Zbieżnożć stożka1/5
Strona zabudowyoś przednia, z prawej
Strona zabudowyna dole

Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5
Wymiar stożka [mm]19
średnica punktów mocowania [mm]10
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
Strona zabudowyoś przednia, z lewej
Ciężar [kg]0,52
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką

 
Strona zabudowyz lewej
Długość [mm]82,2
Wymiar gwintuM12X1.5
Wymiar stożka [mm]19
Rodzaj połączenia

 
Rodzaj wahaczadla wahacza poprzecznego
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyoś przednia, z lewej

 
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką
Ciężar [kg]0,52
Strona zabudowyna dole
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
średnica punktów mocowania [mm]10,5
Wymiar stożka [mm]19
Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5

 
Rodzaj wahaczadla wahacza poprzecznego
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyoś przednia, z lewej

 
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z nakrętką
Ciężar [kg]0,52
Strona zabudowyna dole
Rodzaj wahaczaWahacz poprzeczny
średnica punktów mocowania [mm]10
Wymiar stożka [mm]19
Gwint zewnętrzny [mm]M12 x 1,5

 
Rodzaj wahaczadla wahacza poprzecznego
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami
Strona zabudowyna dole
Strona zabudowyoś przednia, z prawej

szukaj po numerze części

Kontakt

dla tel. stacjonarnych: 801 000 149
dla wszystkich: 42 20 59 789
Oddzwonimy:
Oddział Łódź + infolinia:
Wróblewskiego 90/92
Pon-czw: 8:00-18:30 *
Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

* magazyn wydający towar pracuje do godziny 18:00

Oddział Piotrków Trybunalski:
Próchnika 2
Pon-pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.