Zapytaj o części 42 20 59 789

strona główna

części do Twojego auta

Części samochodowe

Wybór części samochodowych to poważny problem, przed którym prędzej czy później staje praktycznie każdy kierowca. Oczywiście, zawsze można w razie usterki jechać do ulubionego warsztatu i oddać nasze auto w ręce fachowców. Często jednak drobne naprawy czy zabiegi, takie jak wymiana klocków hamulcowych, jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie.

I wtedy stajemy przed problemem, co wybrać? Części tańsze czy droższe? Zamienniki czy oryginalne? Dobre, a przy tym niezbyt drogie części samochodowe to marzenie każdego kierowcy bez wyjątku! Wbrew pozorom można tanio kupić doskonałej jakości części samochodowe. Jedyne, co musimy zrobić, to znaleźć godnego zaufania, rzetelnego dystrybutora!

Producenci części samochodowych

Wielu kierowcom, zwłaszcza tym, którzy nie mają za dużo doświadczenia z mechaniką samochodową, wydaje się, że dobre części muszą być sygnowane logo konkretnej marki. Jest to, oczywiście, spore przekłamanie. Koncerny samochodowe często zamawiają komponenty do swoich pojazdów u innych, specjalizujących się w danym asortymencie, podwykonawców.

Następnie do głosu dochodzi marketing - zmiana logo i dystrybucja przekładają się na cenę danej części i w ten sposób otrzymujemy drogą "markową" część. A przecież posiadając odpowiednią wiedzę na temat producentów części samochodowych moglibyśmy kupić komponent tej samej jakości zdecydowanie taniej!

Dystrybutor MotoNeo.pl

Oczywiście jeżeli pragniemy kupować części samochodowe na własną rękę lub jesteśmy właścicielami warsztatu i szukamy nowego dostawcy, sprawą kluczową jest znalezienie wspomnianego wcześniej, uczciwego dystrybutora części samochodowych. Taką firmą jest MotoNeo.pl! Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży moto-części, a oferowane przez nas ceny przyjemnie zaskoczą wszystkich wielbicieli motoryzacji! Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem części!

szukaj po numerze części

Kontakt

dla tel. stacjonarnych: 801 000 149
dla wszystkich: 42 20 59 789
Oddzwonimy:
Oddział Łódź + infolinia:
Wróblewskiego 90/92
Pon-czw: 8:00-18:30 *
Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

* magazyn wydający towar pracuje do godziny 18:00

Oddział Piotrków Trybunalski:
Próchnika 2
Pon-pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-13:00

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.